Studio Kolorowo

Strefa Klienta

793 939 882

5KROKÓW DO WSPANIAŁYCH FOTOGRAFII ŚLUBNYCH

Skoro tu jesteś na pewno zależy Ci na tym, by mieć piękne fotografie z dnia ślubu. Wybór osoby lub osób, które o to zadbają jest bardzo trudny. W sieci można znaleźć tysiące ludzi, którzy z chęcią podejmą się takiego zadania. Ilość ofert jest przytłaczająca. A decyzja o wyborze fotografa ślubnego jest tak ważna... To od niego zależy, jakie emocje będą budzić się w Tobie za kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt lat, kiedy spojrzysz na fotografie z Tego Dnia.

Czy powinieneś wybrać właśnie nas? Być może. Przeanalizuj poniższe kroki, by przekonać się czy jesteśmy fotografiami, których szukasz i zobaczyć czego możesz się spodziewać w trakcie współpracy z nami.

Krok 1: Zdecyduj czy podobają Ci się nasze prace

Poserfuj po naszej stronie, zajrzyj do galerii portfolio, obejrzyj kilka historii, poczytaj o nas (być może uda Ci się trafić do ukrytych galerii :o).Staramy się by nasze fotografie z jednej strony stanowiły solidny reportaż, pokazujący wszystkie ważne momenty, a z drugiej by były pełne emocji. I za każdym razem muszą być estetyczne.Wiemy co robić, by Wasze portrety były naturalne i pełne prawdziwych uczuć a nie sztywne i pełne wymuszonych uśmiechów.

Jeśli Ci to odpowiada i czujesz że nasz styl Ci się podoba, przejdź do kroku drugiego.

Jeśli nie, to w porządku. My ze swej strony życzymy Ci wszystkiego dobrego w małżeństwie i szczerze zachęcamy do dalszych poszukiwań fotografa, którego styl bardziej pasuje do Twojego gustu.

Krok 2: Napisz o swoim ślubie

Cieszymy się, że podobają Ci się nasze prace. Teraz przejdź do zakładki kontakt i oferta i wyślij nam wiadomość z informacją o dacie ślubu.Odpiszemy tak szybko, jak to będzie możliwe. Poinformujemy, czy mamy wtedy wolny termin i prześlemy pełny cennik.

Krok 3: Spotkajmy się przy pysznej kawie

Mieszkamy w Krakowie i z przyjemnością zaprosimy Ciebie wraz z narzeczonym (narzeczoną) na kawę do jednaj z krakowskich kawiarenek przy Rynku. Pokażemy Wam piękne albumy oraz wydruki na płótnie canvas, które mamy w ofercie.

Porozmawiamy o Waszym ślubie, przeanalizujemy poszczególne pakiety, po to by upewnić się, że otrzymacie dokładnie to, czego szukacie. No i oczywiście, co najważniejsze... poznamy się.

Jeśli jednak nie jesteście w stanie przyjechać do Krakowa, możemy również porozmawiać przez telefon.

Krok 4: Zdecyduj się na współpracę z nami

Na pewno tego nie pożałujesz. Jesteśmy otwarci i elastyczni i dołożymy wszelkich starań, by Wasze fotografie ślubne były fantastyczne.

Krok 5: Wypełnij i wyślij umowę oraz wpłać zaliczkę

Nie rezerwujemy terminów dopóki nie otrzymamy podpisanej umowy i 35% zaliczki. Więc zajmij się tym czym prędzej, by inna para nie zarezerwowała Waszego terminu.

Jak tylko otrzymamy te dwie rzeczy (umowa i zaliczka), termin będzie zarezerwowany już tylko dla Was!

… i to wszystko.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, po prostu wyślij wiadomość.
Z przyjemnością na nią odpowiemy.